Robin van Persie Fenerbahçe yönetimine rest çekti!

Ankara’da ‘Öğretmenime Dokunma’ kampanyası

Siirt’ten acı haber: 2 korucu şehit!

Beşiktaş’ın eski golcüsü Demba Ba, geliyor

Orgeneral Hulisi Akar: Omuz omuza ülkemiz için kan döktük

Güncel, Gündem 24 Temmuz 2016
496 views

Orgeneral Hulisi Akar: Omuz omuza ülkemiz için kan döktük! İçişleri Bakanı Efkan Ala ve kuvvet komutanlarıyla Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne ‘geçmiş olsun’ ziyaretinde bulunan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, “İşbirliği içinde, omuz omuza ülkemiz için kan döktük” dedi.

thumbs_b_c_13401ceda9d5f1d0dbdcf52243b996b2

Bakan Ala, Orgeneral Akar, Kara, Deniz ve Hava kuvvetleri komutanları, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında saldırıya uğrayan Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne ‘geçmiş olsun’ ziyaretinde bulundu. Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan tarafından karşılanan Bakan Ala, Orgeneral Akar ve beraberindekiler, helikopter tarafından bombalanan ve polislerin şehit olduğu noktaya karanfil bırakarak dua etti.

POLİS ASKER BİR BÜTÜNDÜR

Orgeneral Akar ve beraberindekileri, daha sonra Ankara Emniyet Müdürlüğü’ndeki polis memurları selamladı. Akar, burada yaptığı selamlama konuşmasında, şunları kaydetti:

“İşbirliği içinde omuz omuza ülkemiz için ter döktük, kan döktük. Azim ve kararlılıkla bu mücadele devam etti. Ancak asker elbisesi giymiş alçakların TSK’ya sızmış teröristlerin, yılanların ülkemize verdiği zarar büyüktür. İnşallah biz bunları temizleyeceğiz. Allah bize güç verecektir. Asker polis bir bütündür, güvenlik bir bütündür. Geçmişte kalmayacağız ileri bakacağız. Ülkemiz ve milletimiz için omuz omuza ülkemizin güvenliğini sağlamak için görevimize devam edeceğiz.”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.