Robin van Persie Fenerbahçe yönetimine rest çekti!

Ankara’da ‘Öğretmenime Dokunma’ kampanyası

Siirt’ten acı haber: 2 korucu şehit!

Beşiktaş’ın eski golcüsü Demba Ba, geliyor

Milli Takım kendilerine uyarlanmış ‘Bağdat’ şarkısıyla coştu-izle

Spor, Video 3 Haziran 2016
489 views

Ayla Çelik, son günlerde en çok dinlenen şarkılarından biri olan ‘Bağdat’ şarkısını A Milli Takım futbolcuları ve Fatih Terim ile yeniden besteleyip okudu.

millitakim-bagdat

A Milli Takım kampını ziyaret eden sanatçı Ayla Çelik, son günlerde en çok dinlenen şarkılarından biri olan ‘Bağdat’ şarkısını A Milli Takım için yeniden besteledi..

Ayla Çelik’e bu şarkıyı okurken A Milli Takım futbolcuları ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim de eşlik etti. A Milli Takım’ın resmi twitter hesabından yayınlanan parça dinleyenler tarafından oldukça beğenildi.

Milli Takım ‘Bağdat’ şarkısıyla coştu

Antalya’da kamp yapan A Mili Takım, son günlerin popüler şarkısı ‘Bağdat’ın Ay-Yıldızlı ekibe uyarlanmış halini söyledi.Antalya’da kamp yapan A Mili Takım’ın bugünkü ziyaretçisi ünlü şarkıcı Ayla Çelik oldu. Son dönemde seslendirdiği Bağdat adlı parçasıyla dillerden düşmeyen sanatçı Ayla Çelik, futbolcu ve teknik heyetle bir araya geldi. Ayla Çelik, Bağdat adlı şarkısının Milli Takım’a uyarladığı versiyonunu Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve oyuncularla birlikte söylerken, renkli görüntüler oluştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.